" Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše potíže, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji pěstovat !! :) "

Nový kouzelnický sport!!!!!!

20. dubna 2008 v 19:20 | Kristin |  Foodpall

FoodpallTak vážení a je to tady................další z mých geniálně labilních nápadů. :DUž jste někdy slyšeli něco o Foodpallu???Že ne?Tak tady máte menší ochutnávku..........


Denní letec - 9.4.2008


(kouzelnický denní tisk-ministerstvem zcenzurovaný=bláhová naděje :D )

Nový kouzelnický sport hýbe světem


Tisk je zavalen tisícem dopisů a žádostí.Ptáte se proč?Lidé chtějí vysvětlení.Čeho?Určitě jste už něco zaslechli.Samozřejmě se jedná o zcela unikátní,jediný a vůbec první sport tohoto formátu v dějinách kouzelnické historie.
Jedná se o Foodpall-též známý pod jménem Mrskflák.Tento nejmodernější a nejunikátnější sport vznikl na základě vše známého Frnkopálu.

Pravidla : celkem hraje tuto hru 6 hráčů + nebožák rozhodčí

Hráči: chňapač-má za úkol chytat obrovský(v průměru má 1,5 m.) létající dort- povětšinu čokoládový(to aby to nešlo vyprat)
2 odmlacovači-ty odpalují jídlo(=Foodpall),ale většinou se jim bohužel rozmázne přes celý obličej (jak smutné)
kouloborec- to je (jak už jste se vy inteligentní určitě dovtípili) brankář,ten jídlo chytá a snaží se ho mrsknout na rozhodčího(nechtěla bych dělat tuhle práci)
dortomrsky- možná už vám došlo,že ty se pokouší napasovat dorty(nebo jiné potraviny)na určené místo(což je většinou branka,ale jsou známy i případ když se hrálo -kdo to hodí na Severusovu kebuli ten vyhrál,ale poněvadž se cíl pohyboval tak z toho sešlo) Mohou také házet po ostatních různé nechutné lektvary,aby jim znepříjemnily hru


Více informací Vám poskytneme,až je sami budeme vědět.Je vidět , že tento sport bude mít celosvětový dopad, a proto se z něho snaží všichni vytřískat co nejvíc.

Denní letec-přiletíme dřív...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama