" Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše potíže, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji pěstovat !! :) "

Ha !!! Rekonstrukce aneb new start =)

23. září 2008 v 21:53 | Kristin |  Blog!

Hojky lide !!

Tak sme se zase dlouho neslyšeli ( nečetli =), a proto Vás teď zase po bezmála třech měsících musím oblažit svou přítomností. Je možné, že zase jenom na chvíli, protože u ničeho dlouho nevydržím, ale tak zkusit to mohu =))
Tak za 1. Hodlám změnit kompletně design, protože mi neladí barvy =)
Za 2. Když budu mít hodně dobrou náladu, tak přidám článeček
Za 3. Když ji budu mít ještě lepší, tak vymyslím nějakou povídku ( aneb jak Snape odletěl na záchodovém prkýnku =)
a Za 4. Se nechte překvapit, protože mě zrovna nic nenapadá =)


Zase nám začala škola, což znamená, že ubylo podstatně méně času, ale tak nevadí... Zase sme určitě všichni nadšení, že vidíme ty staré známé tváře otravných lidí a ještě otravnějších a protivnějších učitelů =)
Dnes tedy 23.9.2008 začal podzim ( chce-li někdo přesně tak podzimní rovnodennost ), což znamená, že se bude bohužel dřív stmívat =) Vážně netuším, kdo vymyslel noc :D
Tak dále ... moje zvířectvo si žije jako v bavlnce ... Draco ( potkánek ) se spokojeně přecpává a vesele mi skáče po klávesnici, za což si zaslouží žduchanec, protože omylem píše mým přátelům, kteří se pak hrozně diví, jestli už mi přeskočilo =)
Falco ( chameleon ) vyrostl až neuvěřitelně rychle a stále v tom pokračuje ... Každý týden mu musím letět pro jeho oblíbené cvrčky, což je nechutné a zároveň i nespravedlivé . Já chci, aby mi taky někdo dělal stále jídlo !! :D Není fééér ...
A nejhorší nakonec .. ještě se vrátím k té škole : Dostali jsme nového učitele a myslím, že to řeknu za všechny, nenaučí vůbec nic !! aneb : Nemám ráda skinheady !!!! =))
Tak asi končím, už Vás nudím dost dlouho .. možná se tu objeví článeček o mé super dovolené na Chalkidiki, kde byl jeden z mých nej zážitků, putování s delfíny, ale o tom až příště =)
P.S : Opravdu jsem ještě nezešílela ( aspoň ne úplně =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se máte zase ve školní dny ??

Super =)
Jde to ...
Kde jsou prázdniny ?? :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama