" Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše potíže, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji pěstovat !! :) "

Prostě článek :D

9. listopadu 2008 v 23:17 | Kristin |  Blog!

Novinky, fakta, blbosti, důležité =)

Vím, že už sem s tím asi dost otravná, ale když já se tak nudíííím. Je to silnější než já a proto Vás musím " oblažovat " ( čti otravovat :D ) svýma řečičkami.
Mnozí z Vás asi přemýšlí, jestli nebylo lepší, když jsem měla jeden ze svých pravidelných kolapsů, ale budu upřímná ... po dlouhé době mě zase psaní baví.
Netvrdím, že bych napsala nějaké převratné dílo, ale ono už je samo o sobě zázrak, že jsem schopná napsat i krátký článek =)
Doufám, že Vás moc neunavuji, ale já se fakt moooc nudííím :D:D Ale psssst !!

Zítra zase nový týden a s ním všemi milovaná škola ... Tenhle rok bude dost těžký, ale i přesto, že jsem naprosto vyklepaná z přijímaček, které budu muset na 100% dělat, tak se to snažím brát s nadhledem.

V podstatě to je teď můj jediný sen ... dostat se na moji " vysněnou" školu. Sem pro to ochotná udělat cokoliv, ale prostě za nic na světě nepochopím Matiku :D to po mě opravdu nechtějte !!

V záloze pro Vás mám ještě dvě Depresivky, vím, je jich teď nějako moc, ale prostě nedávno jsem měla období, který mě doslova donutilo splácat něco takového :D Takže mě prosím neukamenujte, když ze mě nevypadne nic jiného, než jsou Depresivky, článečky a můj pokus o poezii =) Fakt, nebijte mě :D

Jůůůůů, mno vidíte.. zrovna mi hrají moji oblíbenou music =) Stay with me od Dj Ironik, neříkám, že je to úplně styl který poslouchám, ale poslední dobou je to spolu s Lollipopem jedna z mých nejoblíbenějších :D

Tento pátek sme měly takovou menší " pošahaně suprovou " :D akcičku, při níž jsem byla v roli pořadatele společně se svojí třídou. Myslím si, že se nám docela dost povedla, ač sme měly trošinku starosti s přípravou. Nakonec se ukázalo, že na všechno můžeme kašlat a skvěle si užívat :D ( my niiic, my hrozně hodný :D ). Myslím, že tahle Piško v duchu Halloweenu se mi zapíše do paměti. Troufám si dokonce říct, že nebudu sama, komu se líbila a určitě se moc těšíme na další podobnou akci =)

Jinak ostatně celý tenhle víkend stál za to ( teď absolutně nemyslím své "chlastací " akce, ve kterých jsem byla samozřejmě nevinně, ale víte, že je velice neslušné odmítat, když Vám nabízejí :D ). Takže tento víkend hodnotím jako poměrně dost vydařený.

Otázka ovšem zůstává nad tím, co mě čeká zítra a celý ten dlouhý týden :D Protože nic netrvá věčně, stejně tak jako se za dva dny vyspíte z kocoviny ( a to nepočítám to děsný okno :D ), tak stejně rychle se může všechno zvrtnou a co hůř, kompletně pohnojit ( omlouvám se za tenhle výraz, ale přece jen sem venkovská holka :D )

Poslední dobou si vůbec připadám jako na houpačce.
Nálada si dělá co chce, lítá si sem tam jako tornádo :D ( dementní přirovnání, ale v mém případě naprosto výstižné ) Možná mi i připadá, že mi něco utíká, ale za nic nepřijdu na to co to je :D Asi začínám být paranoidní. Každopádně jsem hodně vděčná, že když potřebuji, tak tu jsou lidi, kteří jsou ochotni mi pomoct. I v tom případě jaká jsem ...

Často nejsem schopná přiznat svoji chybu, moje ironie nezná mezí, ale jsem to já :D i když hrozná, ale jsem ...

Už jen z tohoto důvodu si hrozně vážím všech, co se mnou zůstali i po všech mých děsných náladách a scénách ( a to vím, že někdy to stálo opravdu za to ) Vím, že do očí Vám to nejsem schopná říct, ale věřte mi, že tohle myslím naprosto vážně :)

Děkuji ...


P.S: To by myslím stačilo, je toho opravdu hodně, co stojí za zmínění, ale přece Vás nechci odradit hned, že :D Takže Vás asi hrozně zklamu, ale pokračování příště =)


P.S.P : Ten obrázek jsem upravovala sama ( jsem teď do toho nějaká zažraná :D ) a líbí se mi, takže mi je fuk, že Vám ne :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama