" Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše potíže, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji pěstovat !! :) "

Něco končí a něco začíná ..

5. července 2009 v 21:37 | Kristin |  Moje šílenosti.......aneb nové a nové útěky z Bohnic

Jeden konec a spousta volna .. to budou asi prázdniny :)

Je to tak ... ani jsem si neuvědomila, že nemám článek o prázdninách :D. Když jdu k někomu na blog, vždycky a to bez výjimky je tam minimálně jeden článek nebo zmínka o prázdninách. Brrr. Říkejte si, že jsem cvok, že třeba nejsem ráda, že jsou prázdniny, ale prostě bych si je možná i klidně odpustila ... a nebo bych potřebovala, aby trvali věčně :D.
Na jednu stranu se možná i těším na novou školu, nové lidi ... ale na tu druhou, už teď se mi stýská jen při představě, že neuvidím ty svoje cvoky. Cvoky a přitom moc správný lidičky, se kterýma sem strávila 9 nádherných let .. s některýma ještě dýl :). O to je to horší .. kdyby jsme neměli takový kolektiv jaký máme ( prostě se mi nechce používat minulý čas ), tak by to možná nebylo tak těžké, ale právě kvůli tomu, že jsem se za tu dobu stmelili jako třída, i jako přátelé, bolí to.
Nechci se s nimi loučit, proč taky .. ještě máme skoro dva měsíce volna, které si prostě užijeme a potom ... kdo ví :). Když jsme odcházeli ze školy, nebyla jsem schopná brečet, prostě mi to nedocházelo a asi pořád ještě nedochází. Neuvědomuji si, že se tam už nikdy nevrátím jako žák, ale jenom jako návštěva. Jo, ukončila jsem ( celkem zdárně mohu-li soudit :D ) základní školní docházku, ale to sebou nese i fakt, že po prázdninách si nesednu do své lavice vedle své nejlepší kamarádky, nebudu prudit učitele, kterých si opravdu vážím ( krom Mr.Small, toho se fakt vážit nedá :D ) atd.
Co se bude dít v nové škole? Kdo ví .. noví lidé, nové zážitky, nová třída, předměty .. a v mém případě i intr, toho se asi bojím nejvíc. Své budoucí spolužáky už celkem znám a přijdou mi fajn, vypadá to, že jako kolektiv budeme stát za to :). Snad budu mít štěstí i na spolubydlící na intru, protože kvůli soukromí a místu jsem schopná vraždit :D. Už teď vím, že se tam najde pár podobných cvoků jako jsem já, takže mi snad aspoň trochu nahradí moji teď už bývalou třídu :( - hm, fuuj, já věděla proč se mi ten minulý čas nelíbí ...

Jinak, ještě jsem asi nezmínila, kam to vůbec mizím :D. Podařilo se mi splnit můj sen a dostala jsem se celkem snadno ( respektive bez přijímaček :D ) na veterinu, přesněji na Tauferovu střední odbornou školu veterinární v Kroměříži. Snad mě nevyrazí hned v prváku ... obávám se, že budu celkem dost tupá na chemii :D. Takže mi držte palce a jestli přežiju první půlrok, spíš rok, tak už přežiju všechno :D:D.


Hehe .. to jsem se zase rozkecala, že :D. Zajímavý je, jak jsem schopná půlku článku mlet úplně o něčem jiném, než o čem měl článek být :D:D. No, tak tedy zpět k prázdninám :).
Prázdniny = spoouuusta volného času, zábavy, koupání, seznamování a hlavně zážitkůůů :). Těch já přes prázdniny mívám víc než dost, co vy ? :D. Jsme teprve na začátku dvou fantastických ( jak alespoň doufám :D ) měsíců a mě napadá jedna hovadina za druhou :D:D. Fakt mě už asi ty zbytky sluníčka co jsou, lezou na mozek .. možná bych měla zaskočit do Bohnic :D. Ehm, uvidíme, maximálně si dám pár týdnů rekreaci ve svěrací kazajce =D.
Stejně mám " nejradši " lidi, kteří jsou schopni říct, že se nudí ... a to prázdniny ještě ani pořádně nezačali, fakt nechci vědět, co budou říkat v srpnu. Nedokáží si užívat života, takové lidi bych s chutí vraždila :D ( takže i někdy sebe .. když mám slabou chvilku tak ze mě padají fakt bomby =D).

Já jsem například prázdniny zahájila rozlučkou s mojí třídou :). V pátek ( 3.července 2009 ) jsme se všichni ( ehm, no dobře, jedna osoba zradila .. ) sešli na " místním " koupálku, postavili stany a vrhli jsme se do vody :D:D. My, kteří nejsme suchaři jsme ukořistili vodní trampolínu ( heh, nová zabíjecí atrakce =D ) a vrhli se do víru zábavy, topení, vřískání, ječení a prostě jsme si to užívali =). Pak nám byla překvapivě hrozná kosa ...nechápu, čím to bylo =D, takže to chtělo něco na zahřátí :D:D ( mikinu samozřejmě !! =P=D ). Myslím, že jsme si to užili celkem parádně ... do vody jsme se pak dostali ještě jednou ( někteří tam vlítli víckrát, protože měli problém s koordinací pohybů xD ) někdy k ránu a to byla teprve kosaaa :D:D. Pak byla menší bojovka, když se dostavilo pár blbounů, kteří opravdu zvaní nebyli a kteří měli již upito ... proto nebylo žádné překvapení, že měli chuť se prát. Naštěstí jen mezi sebou, ale stejně tam až do 4 do rána vřískali naplno :D. Možná že i díky nim, ale hlavně protože se mi vážně nechtělo jsem nespala ani minutku ... každopádně se to pak projevilo doma, sotva jsem přijela, málem jsem se utopila ve sprše a hned do pelechu a spáááááát =D=D. Každopádně doufám, že dáme repete :).

Tak .. asi bych už měla konečně zmlknout, bože!! Já toho vždycky tak nakecám :D.

Ehm, takže jen poslední : Vzkaz pro moji teď už bývalou třídu - Mám Vás moc a moooc ráda !! :) a nikdy nezapomenu na všechny ty zážitky a blbosti, kterýma jsme děsili okolí :D:D


Prosím o minutu ticha za mou třídu, za to, že se už jako třída nesejdeme ...

-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

S láskou v srdci vzpomíná Kristin ( nebo spíš Kiki, jak jsem byla vždycky ) :)


P.S.: To je melancholie, já vím .. ale stejně. Prostě jsem musela, třeba mě někdo pochopí :).

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anči Anči | Web | 6. července 2009 v 13:12 | Reagovat

třeba tě někdo pochopí..ochich ouvej.:(
Ta nostalgie, tak veliká je.:(
Bude mi to hrozně chybět, až na těch pár chmurů to bylo hrozně fajn a MÁME super třídu, vždycky třídou zůstaneme a vždycky to ,budeme my´ ne ,byli jsme my.´
Mělník Forever. :-(

2 Helinwa Helinwa | Web | 6. července 2009 v 18:14 | Reagovat

Jo třeba já tě chápu =)
Taky mi to zatím nedošlo, pořád jsem tak "mimo" jako bych si to nechtěla přiznat...

Zvládneme to :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama