" Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše potíže, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji pěstovat !! :) "

Return myself

28. října 2009 v 12:43 | Kristin |  Blog!

Návrat ... po kolikáté už?

Já se asi nezměním :D
Taaaak, obávám se, že začínat článek po mé další 3 měsíční absenci omluvou, nemá absolutně žádný smysl :D
Znáte mě, vždycky mě to na chvilku rapne a pak najednou BUM. Prostě není chuť, nálada, ale hlavně není jako obvykle čas.
Asi tenhle pojem začnu nesnášet. Ne, že by to mělo nějaký efekt, ale třeba se mi alespoň trošku uleví. Čas je vážně hrozně neferový hráč, dělá si co chce, plyne sice pořád stejně, ale jak už to bývá, když se to člověku nejmíň hodí, tak se nám zdá, že utíká moc rychle.

Dobře, kamenujte mě, minimálně polovina z Vás si řekně, že to jsou zase moje obvyklé výmluvy. Faktem zůstává, že mi je celkem jedno, jestli mi budete věřit, nebo ne :D Já vím svoje a to mi ke štěstí celkem stačí.

Tím se dostávám k " vysvětlovací " fázi.

To, že jsem nebyla schopná za více než 3 měsíce přidat ani jediný článek, bych asi měla alespoň maličko vysvětlit :).
Nebudu Vás unavovat předem vymyšlenýma výmluvama. Prostě a lehce.

Přestala jsem psát od července a po červenci jak víme následuje srpen. Pro mě srpen znamenal teprve pravé prázdniny. Tím myslím převážně dovolené atd. Byla jsem na Šumavě a jako obvykle jsem si neodpustila Řecko- ale o tom třeba příště :D. Taak, logicky jsem byla pořád mimo domov, tím pádem i mimo internet. Abych byla přesná, tak léta jsem si užívala opravdu naplno. Nehledě na to, že to bylo poslední " základkové ", takže bylo i loučení s teď už bývalou třídou :).
Po srpnu je záři. Září pro mě bylo ve stylu " New ". Všechno nové ... Noví lidé, zážitky, město a hlavně - nová škola. Více info ( snad :D ) najdete v nové sekci o mě a " Tauferovce ". Chtěla bych se k tomu dostat co nejdřív, ale tak znáte mě :D.
Říjen ... co dodat- škola je v plném proudu a my jsme vděční za každou chvilku oddechu :D. Právě jsme se vrhli na podzimní prázdniny a jak můžu konstatovat sama za sebe, tak už byli vážně potřeba :D

Konečně jsem se tedy dokopala k tomu, abych napsala alespoň tenhle článek. Můj chorý mozek si ovšem vymyslel, že by ještě chtěl vykouzlit něco jako úvahu, potom nějaké kusovky, protože už má úplný absťák, že nemůže ničit žádné obrázky :D a v neposlední řadě by mohla ( ale vážně jen teoreticky :D ) přibýt povídka - depresivka.

Taaaak, ale to je hrůza. Vyplácala jsem tolik místa jen na mé žvásty. Brr.
Ani se nedivím, že se Vám to nebude chtít číst :D.
Tak jako tak, já si můžu gratulovat, že jsem pro blog zase něco udělala. Nevím, jak dlouho zase nepřidám ani řádek, stejně tak nevím co bude zítra, za týden, za měsíc.

S pozdravem Kristin :)


I přes překážky chceme záři ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 šarlot šarlot | Web | 29. října 2009 v 17:57 | Reagovat

:D Fascinující, trochu žvásty? Ale to nám přece vůbec nevadí :D. Máš pravdu-čas je vážně divný protihráč. Taky se nedokáže rozčílit a působit jinak, on je čeká na naše reakce a občas plyne pomalu a občas rychle, ale že by se nám někdy přizpůsobil, to tedy ne.

2 B. B. | Web | 22. listopadu 2009 v 14:04 | Reagovat

máš krásný záhlaví a tenhle obrázek se k podzimu moc hodí:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama