" Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše potíže, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji pěstovat !! :) "

Tauferovka a já :) - 1.

14. listopadu 2009 v 20:11 | Kristin |  Studující - Tauferovka :)

Tauferova SOŠ veterinární :) The best :D
Taaak mí drazí :D.
Tento článek nebude žádná propaganda, to ani v nejmenším. Jen jsem se konečně dokopala k tomu, abych založila slibovanou novou sekci.

Mnozí z Vás už možná objevili tajemství mého zmizení z " blogového světa ", respektive mého opět nepřidávání žádných článků a aktualizací :D. Abych předešla dalším výkřikům typu " už se na to zase vykašlala ", zakládám, jak už bylo řečeno novou sekci.

Pro vysvětlení : Tauferova střední odborná škola veterinární je škola, kam jsem byla minulý školní rok přijata ( dodnes mi to je záhadou :D ) a kde se teď snažím alespoň trošku zdárně proplouvat tunou učení a tak vůbec :D.

Nestěžuju si, to vůbec ne :D. Jsem nadšená. Nevím, jak dlouho mi to vydrží ( hehe, asi než začnu propadat =D ), každopádně jsem hrozně ráda, že jsem šla do Kroměříže a ne do Hradce Králové.
Jasně, většina lidí si zaťuká na čelo a řekne, proč jsem šla někam támhle na Moravu, když jsem mohla zůstat tady, doma. Jednoduché - v HK se mi prostě nelíbilo :D. Znám tam pár lidí a říkali, že to není úplně to, co si představovali. Teď už si zvykli, ale pro mě je důležitý první dojem a ten prostě v HK moc nevyšel.
Jsem tedy v Kroměříži a jsem velice, velice spokojená :D. Jak jsem měla strach z nového prostředí, lidí a dojíždění, tak si myslím, že se zatím držím.
Co si budeme nalhávat, jistě, že se mi stýská po těch mých lidičkách, co jsem tu nechala ... ale všichni jsme věděli, že po devítce už nic nebude jako dřív. Skoro každý šel úplně někam jinam a potkávat se můžeme maximálně na nádraží a o víkendech. Nikdo netvrdil, že to bude snadné. Ale já jsem vděčná i za ten víkend.
Na tyhle lidi se nezapomíná. Nemůžete jen tak rozdělit 16 lidí spojených málem pupeční šňůrou. Každý jsme jiný a každý máme svoje zápory, ale víc než devět let se nedá jen tak smazat.
Bylo nás 16. Šestnáct nových osudů, šestnáct statečných, kteří jdou vpřed :). A člověk si zvykne ... všichni jsme si zvykli.
Jediné, co mě mrzí je, že víkendy nejsou delší. Mrzí mě, že se nevidím se všema, ale prostě to nestíhám. Snad se to časem zlepší. Nakonec zbývají minimálně prázdniny. Snad nás jeden rok nezmění natolik, abychom zapomněli. Tomu nevěřím.

Abych Vás neunudila hned na závěr, dnes už budu končit :D.
Další novinky se budou týkat především mé nové školy, všeho, co tam provádíme a tak vůbec jak se nám daří přežívat :D.

Kristin =)

Veterinaaa !! :)

Taaak, tady se nám snaží nacpat něco do našich dutých hlav :D:D ...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Gabi Gabi | E-mail | 23. prosince 2010 v 22:54 | Reagovat

ahoj, chtěla sem se zeptat, jaké to na té škole je? :) jak moc se musíš učit? dá se to zvládat? :) bylo těžké se tam dostat? :) já totiž přemýšlím jestli tam půjdu... a na kterém si intru? :) a máš tam svoje zvířátko? :) moc otázek, já vím, ale chtěla bych o té škole vědět co nejvíc, hlavně od lidí co tam studujou... :)) dík..;)

2 Kristin Kristin | E-mail | 4. ledna 2011 v 22:37 | Reagovat

Ahojky :).. Škola je úžasná, jsem teď ve druháku a jsem pořád stejně nadšená. Hlavně mě to baví a to je super :D.. Učení je náročnější,ale určitě se to zvládnout dá :).. Pro mě ne, měla jsem slušné vysvědčení ze základky, ale přijimačky tu nejsou, jde o průměr :).. Jsem na Štěchovicích, ty jsou podle mě nejlepší, ale každý si stojí za svým :).. Mám tu svoji potkanici, máme vyhrazené prostory na škole :).. Tj v pohodě, mě to nevadí :) Kdyby si chtěla vědět ještě něo, tk mi napiš na mail a můžu ti dát icq :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama